UB20 12V DC – Akumulator i ładowarka

12v DC z podwójną regulacją prędkości

UB20 12V DC to zestaw zasilający o przedłużonej żywotności z podwójną regulacją prędkości HIGH-LOW. Posiada on dwa tryby pracy. Tryb „LOW” wydłuża czas pracy wentylatora UB20 do 10 godzin. Stosowany jest do dostarczania powietrza w sposób ciągły w miejsce pracy. Tryb pracy w ustawieniu „HIGH” pozwala na pracę do 2,5 godziny, dzięki któremu w ciągu 10 minut możemy oczyścić powietrze. Co więcej, zestaw zasilający UB20 12V DC daje możliwość podłączenia zasilania do wentylatora UB20 z akumulatora samochodowego, dzięki kablom dołączonym w komplecie. Posiada on również wbudowaną ładowarkę umożliwiającą pełne naładowanie akumulatora w ciągu 12 godzin.

Rozwiązanie idealne do zastosowań przy pracy w pompowniach, studniach kanalizacyjnych, dużych kanałach i wszędzie tam, gdzie przepisy wymagają zapewnienia ciągłego napływu świeżego powietrza dla pracowników.

  • Regulacja HIGH-LOW pozwala na szybką wentylację/przewietrzenie, oraz wolniejsze wentylowanie ciągłe dla zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy.
  • Wytrzymała obudowa zawiera akumulator, oraz wbudowaną ładowarkę
  • Do 10 godzin ciągłej pracy
  • Lekki i poręczny